KONST / Litografier / Grafiskt blad 14365011

nr 1436 5011

Grafiskt blad

Gicléetryck, KC-Json. "Drömvärld ". Signerad, numrerad 5/50. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

måndag 6 december 2021
kl 18:00:23